Tu sa nachádzate: Domov / Archív /

Archív aktualít

Novinky Semeš Recording

20.09.2014

Naše aktuality, alebo čo nového v Semeš Recording

Na týchto stránkach Vám prinášame nové informácie o naších hudobných aktivitách, o nových produkciách, na ktorých náš tím pracuje, informácie o nových albumoch a hudobných tituloch z nášho vydavateľstva.

Mokrý svet

Marta Križanová: Mokrý svet

Po úspešných dvoch albumoch "Dve labute" a "Biely anjel" je tu ďalšie CD sympatickej a obľúbenej speváčky z Martina Marty Križanovej, ktoré Vám opäť prináša zmes melodických, tanečných, ale aj romantických pesničiek.

Viac

Postačí zopár piesní 12

Postačí zopár piesní 12

Dňa 12.12.2012 o 12:12 hod. pripíjame na nové CD, v poradí už jedenáste pokračovanie série výberoviek "Postačí zopár piesní", ktoré práve oslavuje svoje 12. výročie vzniku tejto úspešnej kompilácie piesní nášho producentského tímu.

Viac

Akropola

Akropola: Ľudové piesne II.

Hudobná skupina Akropola Vám prináša svoj druhý album s ortodoxne známymi ľudovými piesňami zo Slovenska aj Čiech, na ktoré sa stále radi bavia všetky generácie. Toto CD určite nesmie chýbať na žiadnej oslave a určite oživí aj svadobný blok.

Viac

Peter Stašák a cimbalovka

Peter Stašák: Najkrajšie ľudové piesne

Peter Stašák, známy predovšetkým ako kantilénový spevák južanských melódií Vám tentokrát na svojom najnovšom albume ponúka najkrajšie ľudové piesne s cimbalovkou. (P) 2012, Semeš Recording, (C) 2012, MASTA / Peter Stašák

Viac

TV Region

TV Region: Víkendové rozhovory

Speváčka Silvia Klimentová s manželom Petrom Klimentom sú hosťami televíznej relácie "Víkendové rozhory" v TV REGION. Košičanom sa predstavili v programe Kaviareň Slávia Petra Stašáka, v ktorom už viackrát účinkovali.

Viac

Duetá dcéry s mamou

Silvia Klimentová: Duetá dcéry s mamou

V poradí tretí sólový CD album speváčky Silvie Klimentovej v ktorom Vám predstaví pôvodných 14 romantických piesní producenta Petra Klimenta v interpretácii so svojou mamou Emíliou Bližniakovou zo skupiny Nominácia.

Viac

Pri jazere

Gejza Petrík a skupina Kamaráti: Pri jazere

1. Čakaj na mňa / 2. Dopis tvoj posledný / 3. Rio de Janeiro / 4. Starosta / 5. Kamaráti / 6. Keď zajtra odídeš / 7. Hľadám tvoju skrýš / 8. Pri jazere / 9. Good Bye Mary / 10. Na našom bále / 11. Každý večer / 12. Oči modré

Viac

Kortina 5

Kortina 5

Dlho očakávaný piaty album hudobnej skupiny Kortina s rozprávkovým názvom "Bzum-bzum breke-keke" prináša nové melodické skladby v tanečnom duchu. Na CD nechýbajú samozrejme aj známe ľudové piesne v úprave tejto populárnej trojice a producenta Petra Klimenta.

Viac

Made in Slovakia

Alojz Vogel: Made in Slovakia

Nový singel a video z pripravovaného CD albumu slovensko-holandského speváka, skladateľa a textára Alojza Vogela s rovnomenným názvom "Made in Slovakia"

Viac

Postačí zopár piesní 11

Postačí zopár piesní 11

Dňa 11.11.2011 o 11. hod. pripíjame na nové CD, v poradí už jedenáste pokračovanie série výberoviek "Postačí zopár piesní", ktoré práve oslavuje svoje 11. výročie vzniku tejto úspešnej kompilácie piesní nášho producentského tímu.

Viac

Akropola

Akropola: Ľudové piesne I.

Hudobná skupina Akropola Vám prináša svoje debutové CD s ortodoxne známymi ľudovými piesňami zo Slovenska aj Čiech, na ktoré sa stále radi bavia všetky generácie.

Viac

Kráľovna nebies

Kráľovna nebies ..najkrajšie mariánske piesne

Na tomto albume s náboženskou tématikou nájdete najkrajšie mariánske piesne v podaní Máji Velšicovej, Mira Švábu a Mariana Mariaka. CD pokrstil známy slovenský prozaik a dramatik Jozef Banáš.

Viac

ModeRato

Náš obchod "ModeRato"

Dňa 9.9. o 9 hodine a 9 minúte sme spustili náš dlhopripravovaný internetový obchod ModeRato, ktorého používanie Vám prinesie množstvo výhod, dokonalý a aktuálny prehľad o nových hudobných tituloch z našej produkcie a pohodlnejšie nakupovanie z našej stránky.

Viac

Vyznanie mame

Kortina: Vyznanie mame

Nový singel z hudobného vydavateľstva Semeš Recording "Vyznanie mame" z produkcie Petra Klimenta v podaní žilinskej skupiny Kortina, hudba: Peter Kliment, text: Pavol Kubica, (P) & (C) Semeš Recording, 2011

Viac

Zlatý výber 2

Peter Stašák: Zlatý výber 2

Druhá výberovka Petra Stašáka obsahujúca novú nahrávku piesne "Buď mojím prílivom" a ďalších 20 remastrovaných piesní, producent: Peter Kliment a Peter Stašák. (P) MASTA, 2011

Viac

Spievajme kamaráti

Rôzni interpreti: Spievajme, kamaráti

Peter Stašák, Silvia Klimentová, Peter Kliment, Marta Križanová, Alojz Vogel, Vladimír Čečot, Gejza Petrík a skupina Kamaráti, to sú interpreti najnovšej výberovky. (P) & (C) Semeš Recording, 2011

Viac

Tu no llores mi querida

Tu no llores mi querida

Peter Stašák a Peter Kliment spievajú známy chorvátsky duet od Zdenka Runjiča "Tu no llores mi querida". Videoklip bol zostrihaný z viacerých koncertov. (P) & (C) MASTA / Peter Stašák, 2005

Viac

Hymna Fakulty práva

Hymna Fakulty práva Janka Jesenského

"Auditorium honestum, surgete et cantate istum hymnum ad honorem gloriamque Facultatis Iuridicae Johannis Jessenii, Universitas Sladkovicovo" (P) & (C) Semeš Recording, 2011

Viac

Hrajme

Hrajme...

Tak všetci zaspievajme, našim chlapcom dajme tú našu podporu, ruky zatlieskajú, hlasivky spievajú pieseň hokejovú. Hrajme skvelý hokej, hrajme, keď chceme trofej mať. Hrajme dobrý hokej, hrajme, veď chceme vyhrávať... (P) & (C) Semeš Recording, 2006

Viac

Galejník

Peter Kliment: Galejník

Pieseň Ervína Klimenta "Galejník" bola pôvodne skomponovaná pre Karola Duchoňa, no žiaľ sa nedožila jeho interpretácie. Vo viacerých verziách sa nachádza na niekoľkých CD slovenských spevákov a hudobných skupín. (P) & (C) Semeš Recording, 2010

Viac

Dotyk ruže

Dotyk ruže

Foto-videoklip piesne "Dotyk ruže" z albumu Silvii Klimentovej "Z neba dar", hudba: Peter Kliment, text: Štefan Moyzes, strih a spracovanie videa: Peter Kliment ml. (P) & (C) Semeš Recording, 2010

Viac

Kortina

Hej, Slováci, do roboty!

Najnovší videoklip od skupiny Kortina "Hej, Slováci, do roboty!", hudba a text: Peter Kliment, kamera: Vladislav "Bobek" Mádr, strih: Peter Kliment ml., réžia: Peter Kliment, (P) & (C) Semeš Recording, 2008

Viac

Radio Yes

Rozhovor so Silviou Klimentovou

Prinášame Vám prepis telefonického rozhovoru speváčky Silvii Klimentovej s moderátorom Rádia Frontinus, ktorý bol odvysielaný v relácii "Naši Vaši jubilanti"

Viac

Odpúšťaj mi

Odpúšťaj mi

Nový videoklip k pieseni "Odpúšťaj mi" z debutového CD albumu Vladimíra Čečota "Paradoxy" bol nafilmovaný v Chorvátskej Božave na ostrove Dugi Otok.

Viac

Kaviareň Slávia

Kaviareň Slávia

Umelecká agentúra MASTA ponúka do Českej republiky koncertný program speváka Petra Stašáka s jeho doprovodnou hudobnou skupinou a slovenským hosťom, speváčkou Silviou Klimentovou, známou z televíznej relácie "Kaviareň Slávia"

Viac

Slovensko sa zabáva

Slovensko sa zabáva

Dušan Grúň - Eva Máziková - Jadranka - Silvia Klimentová - Mája Velšicová - Helena Vrtichová - skupina Vega - Peter Vašek - Zuzana Martinsen - Dominika Kleisová a ďaľší obľúbení speváci spievajú piesne hudobného skladateľa a producenta Petra Klimenta.

Viac

Statočný kapor

Statočný kapor

Vianoce sú fuč, náš statočný kapor prežil a tak by sme Vám ešte raz radi spoločne popriali šťastný a úspešný nastávajúci rok 2011.
Zostaňte aj naďalej s nami!

Viac

PF 2011

Veselé Vianoce a PF 2011

Ďakujeme Vám za priazeň, ktorú ste nám prejavili počas celého roka, prajeme všetkým príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku len to najlepšie, veľa zdravia, šťastia v osobnom i pracovnom živote a k tomu veľa dobrej povzbudzujúcej hudby.

Viac

Kalendár 2011

Kalendár 2011

V týchto dňoch vydávame nástenný kalendár pre rok 2011, v ktorom nájdete výberové CD našich interpretov Jadranky, Petra Stašáka, skupiny Kortina, Otta Weitera, Marty Križanovej a ďalších.

Viac

Vianoce

Veľký vianočný koncert Petra Stašáka a jeho hostí

Účinkujú: Peter Stašák, Marta Križanová, skupina Kortina, Silvia Klimentová a Peter Kliment, Alojz Vogel, Vladimír Čečot, Pavol Stašák a moderátori Kajo a Majo.

Viac

Vo vianočnom objatí

Nové CD "Mája Velšicová a Miro Švába: Vo vianočnom objatí"

Vianočný album "Vo vianočnom objatí" zahŕňa známe vianočné evergreeny, no jeho podstatnú časť tvorí "Vianočná omša" Jozefa Halmu, ktorý žije a pôsobí dlhé roky v Nemecku.

Viac

Späť