Tu sa nachádzate: Domov / Štúdio /

Nahrávacie štúdio

Dovoľte, aby sme Vám predstavili naše nahrávacie štúdio

Peter Stašák

Absolútny servis

Sme predovšetkým nahrávacie štúdio domácej produkcie s dlhodobou praxou v hudobnej sfére. Pracujeme systémom FULL-SERVICE, tzn. od kompozície skladby vrátane textu, cez zaranžovanie, vytvorenie štúdiovej nahrávky podkladu, naspievanie, zmixovanie a zmastrovanie na CD nosič s profesionálnym grafickým spracovaním, ktorý ošetríme katalógovým číslom SOZA, až po vydanie s možnosťou šírenia v slovenských, či českých médiách. K tomu dotvoríme finančne nenáročný videoklip a postaráme sa i o reklamné podpiskarty interpréta, či hudobnej skupiny.

Semeš

Pod Čachtickým hradom

Nahrávacie štúdio sa nachádza v kľudnom prostredí v obci Čachtice, ktoré sú známe najmä z histórie krvilačnou Báthoryčkou, ktorú medzi inými sfilmoval aj náš najznámejší režisér Juraj Jakubisko.

Semeš Studio

Štúdio "A"

Hlavné štúdio s rozmermi nahrávacej miestnosti 6x4m a jeho priľahlou réžiou s rozmermi 4x4m slúži predovšetkým na nahrávanie programovanej hudby, ale aj živej skupiny.

img

Semeš Studio

Štúdio "B"

Vedľajšie štúdio s rozmermi 4x4m s nahrávacou kabínou 2x2m sa využíva prevažne na videotvorbu a jeho postprodukciu.

img

Semeš Studio

Pohoda prináša kvalitu

V priestoroch štúdia (či už v jeho interiéri alebo exteriéri) vládne príjemná atmosféra, ktorá je veľmi potrebná na to, aby vznikali nahrávky s kvalitnými umeleckými výkonmi.

Povedali o nás

Peter Stašák

Väčšinu svojich albumov som nahral s osvedčeným skladateľom Petrom Klimentom v jeho nahrávacom štúdiu Semeš Recording.

* Peter Stašák pre Život 2010

Jadranka

Všetko, čo som doteraz nahrala, vzniklo v jeho štúdiu Semeš Recording. Peter dokáže napísať na moje texty veľmi chytľavú muziku. Určite budeme spolu robiť i naďalej.

* Jadranka pri príležitosti udelenia bronzového slávika v roku 2003